ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Головна

Життя парафії

Ювілей монашого життя бр. Августина Сіцінського

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 травня 2011 року в м. Ковелі, в францисканському домі, святкував свій 25-річний ювілей монашого життя брат Августин (Геннадій) Сіцінський, котрий зараз працює в цій парафії.

Отець Августин 14 квітня 1986 року у смт.Городківці Вінницької області склав свої перші монаші обіти в ордені св. Франциска. І це відбулося в ті часи, коли Церква була переслідуваною, коли не можна було навіть батькам розповідати про свою приналежність до будь-якого ордену, коли панував тоталітарний режим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Свої обіти отець Августин складав в підвалі місцевого храму, при зачинених дверях, перед настоятелем тодішньої францисканської общини на Україні, святої пам’яті отцем Мартиніаном Дажицьким.

Привітати ювіляра приїхали брати з усієї францисканської Провінції св. Михаїла Архангела в Україні, на чолі з братом-провінціалом Доброславом Копистеринським. Урочистість розпочалася Святою Літургією в ковельському храмі. Її очолив сам ювіляр.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Отець-провінціал виголосив проповідь, в якій пригадав основні віхи життя та покликання отця Августина. На закінчення Святої Меси отець-провінціал передав ювілярові ювілейні благословіння Папи Римського Бенедикта ХVI та Генерала Ордену Братів Менших, брата Хосе Родрігеса Карбалльо, а від братів провінції – статуетку св. Михаїла Архангела. Після привітання співбратів отця Августина привітали прихожани парафії св. Анни.

Продовженням урочистостей стала святкова вечеря, за якою ювіляр пригадав яскраві моменти свого життя, з котрими поділився зі своїми співбратами.

Отець Августин був дуже зворушений тим, що на святкування приїхало так багато братів.

Також можна подивитися більше фото з ювілею >>>

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)