Деканальна зустріч в Торчині 14червня 2017 року.
Життя парафії 2017

Зустріч розпочалася конференцією, котру підготував о. кан. Лєх Броніслав. Він пригадав про велику роль святого скапулярія та історію Ордену босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель. Кармелітська традиція повідомляє, що св. Симон наполегливо молився до Матері Ісуса словами антифону «Квітко Кармелю». Марія відповіла святому, об’явившись йому в ніч з 15 на 16 липня 1251 р. в оточенні ангелів. Показавши на його скапулярій, Божа Матір установила його знаком Своєї материнської опіки: «Це буде привілей для тебе і всіх кармелітів. Хто в ньому помре, той не спізнає вічного вогню».
Потім розпочалася Євхаристійна адорація , присутні помолилися спільно Літургію Годин Небесного Отця перед виставленими Пресвятими Дарами.
Святу Месу разом з єпископом Віталієм Скомаровським співслужили священники Луцької дієцезії.

Під час проповіді Єпископ Ординарій на основі перших віршів 27 псалма: «Господь моє світло й спасіння моє, кого маю боятись? Господь мого життя твердиня, кого маю страхатись?» пояснив, що людина може перебороти свій страх лише тоді, коли довіриться Господу. Страху не має в любові. Цей псалом говорить про душевний спокій, який народжується з довір’я до Бога. Внутрішній спокій та мир — це дари, про які маємо Господа просити особливо у важких хвилинах випробовувань. Молитва, зв’язок з Богом є джерелом спокою людського серця.
Після цього відвідали місце поховання о. Августина Медніса та спільно помолилися за упокій його душі.






1
2
3
4