Проголошення санктуарія Страстей Христових в Шаргороді
Життя парафії 2017, Життя провінції, Життя Церкви

26 травня 2017 року в Шаргороді, на Вінничині, парафіяльний храм св. Флоріана та Хресну Дорогу довжиною три кілометри, збудовану на околицях міста було урочисто проголошено Санктуарієм Страстей Господніх.
Урочисту Святу Месу очолював Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, в ній також взяли участь єпископ-ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький, єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович, єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, перший секретар Нунція монсеньйор Йосеф Ґрек, міністр Провінції Братів Менших св. Архангела Михаїла бр. Даниїл Ботвин OFM, Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт (УПЦ), архиєпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл (УПЦ (КП), численні священики різних дієцезій України. Владу області, району і міста представляли голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, начальник Департаменту національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, Голова Шаргородської РДА Катерина Кедик, голова районної ради М. Попов, міський голова Ігор Винокур. Щоб взяти участь в урочистості, в Шаргород з’їхались паломники з понад 70 парафій.
Роздуми хресної дороги підготував францисканець Олександр Лукашчук вікарій з Шаргорода. На цю урочистість приїхали брати з Ковеля. О. Альберт багаторічний будівничий стоянь хресної дороги йшов як паломник дякуючи Богу за цей святковий день. На хресній дорозі зустрілися паломники з різних парафій, щасливі що могли побувати на цій дорозі та молитися зі своїми пастирями.







1
2
3
4